Autor:

Roonie10

Utworzono:

28.10.2018

Pierwsza połowa zdecydowanie należy do naszych zawodników którzy stworzyli kilka sytuacji bramkowych jednak wykorzystali tylko jedną i zasłużenie prowadzą 1:0.Po zmianie stron to Orzeł przejął inicjatywę w meczu utrzymując piłkę na naszej połowie.Nasi zawodnicy wyprowadzili nieliczne kontry w tym czasie.W 75 minucie doprowadzili do wyrównania jednak ostatnie słowo należało do nas i w 90 minucie po ewidentnym rzucie karym strzelamy gola na 2:1 wygrywając to spotkanie.Tym meczem zapewniamy sobie niespodziewanie mistrzostwo jesieni,jednak żeby taką dyspozycję utrzymać wiosną musimy solidnie przepracować zimę.Czy to był ostatni mecz na tym obiekcie ? Tego dowiemy się dopiero po nowym roku w okresie przygotowawczym.
                                                               Dziękujemy kibicom za przybycie w taką pogodę na mecz !