zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
MLKS Woźniki
2:9
Herkules Kochanowice
Unia Kalety
1:2
Victoria Strzebiń
Orzeł Psary-Babienica
0:5
Sparta Tworóg
Jedność Boronów
3:1
Sparta Lubliniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
Pauza
Victoria Strzebiń
10:2
Jedność Boronów
Sparta Tworóg
2:3
Orzeł Pawonków
Herkules Kochanowice
0:5
Unia Kalety
Sparta Lubliniec
3:0
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Tworóg
Pauza
Unia Kalety
7:0
MLKS Woźniki
Orzeł Pawonków
7:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
0:3
Victoria Strzebiń
Jedność Boronów
3:0
Herkules Kochanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
Pauza
MLKS Woźniki
2:11
Sparta Tworóg
Victoria Strzebiń
2:2
Orzeł Pawonków
Unia Kalety
4:1
Jedność Boronów
Herkules Kochanowice
3:0
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Strzebiń
Orzeł Pawonków
4:2
Herkules Kochanowice
Sparta Tworóg
7:0
Sparta Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
0:3
Unia Kalety
Jedność Boronów
8:0
MLKS Woźniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Herkules Kochanowice
Pauza
MLKS Woźniki
- : -
Sparta Lubliniec
Victoria Strzebiń
4:0
Sparta Tworóg
Unia Kalety
3:3
Orzeł Pawonków
Jedność Boronów
3:0
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
Pauza
Orzeł Pawonków
10:1
Jedność Boronów
Sparta Tworóg
3:3
Herkules Kochanowice
Sparta Lubliniec
0:4
Victoria Strzebiń
Orzeł Psary-Babienica
1:4
MLKS Woźniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Boronów
Pauza
MLKS Woźniki
1:13
Victoria Strzebiń
Unia Kalety
- : -
Sparta Tworóg
Herkules Kochanowice
- : -
Sparta Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Orzeł Pawonków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Psary-Babienica
MLKS Woźniki
1:7
Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń
10:1
Herkules Kochanowice
Sparta Tworóg
6:2
Jedność Boronów
Sparta Lubliniec
0:4
Unia Kalety
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Strzebiń
6:2
Unia Kalety
Orzeł Pawonków
6:3
Zieloni Zborowskie
Sparta Tworóg
3:0
Orzeł Psary-Babienica
Herkules Kochanowice
4:1
MLKS Woźniki
Sparta Lubliniec
2:3
Jedność Boronów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kalety
2:2
Herkules Kochanowice
Orzeł Pawonków
3:0
Sparta Tworóg
Orzeł Psary-Babienica
0:7
Sparta Lubliniec
Jedność Boronów
2:2
Victoria Strzebiń
Zieloni Zborowskie
- : -
MLKS Woźniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
0:11
Unia Kalety
Victoria Strzebiń
11:0
Orzeł Psary-Babienica
Sparta Tworóg
- : -
Zieloni Zborowskie
Herkules Kochanowice
0:7
Jedność Boronów
Sparta Lubliniec
4:9
Orzeł Pawonków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
2:1
Victoria Strzebiń
Sparta Tworóg
7:0
MLKS Woźniki
Orzeł Psary-Babienica
0:4
Herkules Kochanowice
Jedność Boronów
8:1
Unia Kalety
Zieloni Zborowskie
- : -
Sparta Lubliniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości