zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
18:2
Zieloni Zborowskie
Liswarta Lisów
18:1
Unia Lisowice
Orzeł Pawonków
5:18
Rybak Ciasna
Herkules Kochanowice
8:0
Sparta Lubliniec
Mechanik Kochcice
3:11
LKS Sieraków Śląski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Herkules Kochanowice
10:3
Akademia Sportowa Lubliniec
Sparta Lubliniec
1:9
Rybak Ciasna
Unia Lisowice
3:0*
Mechanik Kochcice
LKS Sieraków Śląski
7:8
Orzeł Pawonków
Zieloni Zborowskie
1:8
Liswarta Lisów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybak Ciasna
15:2
LKS Sieraków Śląski
Orzeł Pawonków
- : -
Unia Lisowice
Mechanik Kochcice
- : -
Zieloni Zborowskie
Liswarta Lisów
6:14
Herkules Kochanowice
Akademia Sportowa Lubliniec
2:6
Sparta Lubliniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
3:7
Liswarta Lisów
Herkules Kochanowice
37:2
Mechanik Kochcice
Sparta Lubliniec
12:3
LKS Sieraków Śląski
Unia Lisowice
2:19
Rybak Ciasna
Zieloni Zborowskie
3:0
Orzeł Pawonków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Lisów
6:6
Sparta Lubliniec
Orzeł Pawonków
0:27
Herkules Kochanowice
Rybak Ciasna
21:1
Zieloni Zborowskie
LKS Sieraków Śląski
6:2
Unia Lisowice
Mechanik Kochcice
3:13
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
18:2
Orzeł Pawonków
Liswarta Lisów
13:4
Mechanik Kochcice
Herkules Kochanowice
7:4
Rybak Ciasna
Sparta Lubliniec
22:3
Unia Lisowice
LKS Sieraków Śląski
3:1
Zieloni Zborowskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
5:7
Liswarta Lisów
Unia Lisowice
4:6
Zieloni Zborowskie
Rybak Ciasna
10:0
Akademia Sportowa Lubliniec
LKS Sieraków Śląski
2:7
Herkules Kochanowice
Mechanik Kochcice
2:15
Sparta Lubliniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
6:2
LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów
- : -
Rybak Ciasna
Herkules Kochanowice
20:0
Unia Lisowice
Sparta Lubliniec
13:1
Zieloni Zborowskie
Mechanik Kochcice
16:9
Orzeł Pawonków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
1:20
Sparta Lubliniec
Unia Lisowice
4:8
Akademia Sportowa Lubliniec
Rybak Ciasna
11:0
Mechanik Kochcice
LKS Sieraków Śląski
2:12
Liswarta Lisów
Zieloni Zborowskie
0:15
Herkules Kochanowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
1:3
Herkules Kochanowice
Unia Lisowice
0:27
Liswarta Lisów
Rybak Ciasna
8:4
Orzeł Pawonków
LKS Sieraków Śląski
6:3
Mechanik Kochcice
Zieloni Zborowskie
2:4
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
2:6
Herkules Kochanowice
Liswarta Lisów
11:0
Zieloni Zborowskie
Orzeł Pawonków
10:8
LKS Sieraków Śląski
Rybak Ciasna
7:5
Sparta Lubliniec
Mechanik Kochcice
15:3
Unia Lisowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
5:3
Akademia Sportowa Lubliniec
Unia Lisowice
2:16
Orzeł Pawonków
LKS Sieraków Śląski
1:11
Rybak Ciasna
Zieloni Zborowskie
5:6
Mechanik Kochcice
Herkules Kochanowice
9:2
Liswarta Lisów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Lisów
- : -
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Pawonków
6:4
Zieloni Zborowskie
Rybak Ciasna
25:1
Unia Lisowice
Mechanik Kochcice
0:21
Herkules Kochanowice
LKS Sieraków Śląski
1:11
Sparta Lubliniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości