Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzbie
1:2
Unia Lubecko
Dragon Rusinowice
2:1
Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice
5:1
Promień II Glinica
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:4
Rybak Ciasna
Płomień Borowe
3:3
Unia Lisowice
Orzeł Pawonków
1:1
Victoria Strzebiń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lubecko
3:4
Rybak Ciasna
Unia Lisowice
5:2
Płomień Łagiewniki Wielkie
Victoria Strzebiń
3:2
Płomień Borowe
Zieloni Zborowskie
1:2
Orzeł Pawonków
LKS Wierzbie
4:1
Tajfun Harbułtowice
Promień II Glinica
3:1
Dragon Rusinowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybak Ciasna
0:3
Unia Lisowice
Dragon Rusinowice
1:3
LKS Wierzbie
Tajfun Harbułtowice
3:2
Unia Lubecko
Płomień Łagiewniki Wielkie
3:5
Victoria Strzebiń
Orzeł Pawonków
6:1
Promień II Glinica
Płomień Borowe
3:3
Zieloni Zborowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tajfun Harbułtowice
2:1
Dragon Rusinowice
Victoria Strzebiń
2:1
Rybak Ciasna
Zieloni Zborowskie
0:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie
1:7
Orzeł Pawonków
Promień II Glinica
1:3
Płomień Borowe
Unia Lubecko
0:6
Unia Lisowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
5:1
Unia Lubecko
Rybak Ciasna
4:0
Zieloni Zborowskie
Unia Lisowice
5:1
Victoria Strzebiń
Płomień Łagiewniki Wielkie
1:2
Promień II Glinica
Orzeł Pawonków
1:1
Tajfun Harbułtowice
Płomień Borowe
1:1
LKS Wierzbie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
0:4
Orzeł Pawonków
Tajfun Harbułtowice
3:1
Płomień Borowe
LKS Wierzbie
3:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
Zieloni Zborowskie
1:5
Unia Lisowice
Promień II Glinica
2:1
Rybak Ciasna
Unia Lubecko
3:1
Victoria Strzebiń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Borowe
3:4
Dragon Rusinowice
Rybak Ciasna
1:2
LKS Wierzbie
Unia Lisowice
0:1
Promień II Glinica
Victoria Strzebiń
2:1
Zieloni Zborowskie
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:3
Tajfun Harbułtowice
Orzeł Pawonków
2:1
Unia Lubecko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Rusinowice
4:0
Płomień Łagiewniki Wielkie
Tajfun Harbułtowice
4:2
Rybak Ciasna
LKS Wierzbie
1:4
Unia Lisowice
Orzeł Pawonków
3:0*
Płomień Borowe
Promień II Glinica
1:3
Victoria Strzebiń
Unia Lubecko
1:1
Zieloni Zborowskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Borowe
1:5
Unia Lubecko
Rybak Ciasna
1:1
Dragon Rusinowice
Unia Lisowice
4:0
Tajfun Harbułtowice
Victoria Strzebiń
1:1
LKS Wierzbie
Zieloni Zborowskie
0:3
Promień II Glinica
Płomień Łagiewniki Wielkie
0:7
Orzeł Pawonków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lubecko
6:2
Promień II Glinica
Dragon Rusinowice
1:4
Unia Lisowice
Płomień Borowe
2:1
Płomień Łagiewniki Wielkie
LKS Wierzbie
4:0
Zieloni Zborowskie
Tajfun Harbułtowice
2:4
Victoria Strzebiń
Orzeł Pawonków
3:2
Rybak Ciasna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Łagiewniki Wielkie
2:7
Unia Lubecko
Zieloni Zborowskie
3:0
Tajfun Harbułtowice
Rybak Ciasna
1:0
Płomień Borowe
Unia Lisowice
2:1
Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń
7:2
Dragon Rusinowice
Promień II Glinica
2:0
LKS Wierzbie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości