Autor:

Roonie10

Utworzono:

11.06.2018

Do meczu przystępujemy trochę podrażnieni ostatnią porażką z Rusinowicami ponieważ jak się okazało Dragon wystawił kilku zawodników na innych kartach a my grając w 10-tkę myśleliśmy że wszystko odbyło się zgodnie z zasadami Fair Pay,jednak to spotkanie to już historia i nic już nie zrobimy.
Na mecz z LKS Wierzbie jak się okazało godzinę przed meczem udamy się w 9-tkę co jak się później okazało bardzo  zmotywowało.Pierwsze 45 minut gramy ustawieniem 1-4-4-0 czyli bez napastnika.Spotkanie dobrze się dla nas ułożyło ponieważ szybko zdobywamy bramkę na 0:1 i można by rzec kontrolujemy spotkanie grając z kontry.Dalsza część spotkania to dużo niewykorzystanych sytuacji przez obie ekipy. Na kilka ostatnich minut gospodarze zamknęli nas na własnej połowie próbując doprowadzić do wyrównania co im się udało.Po zmianie stron dojeżdża do nas 10ty zawodnik i gra wygląda jeszcze lepiej.Nasi zawodnicy zaczęli totalnie przeważać w tym spotkaniu stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe w ok 58 minucie spotkania bardzo ładną akcję zamieniamy na bramkę i jest 1:2.Unia nadal atakuje i w 65 minucie wykorzystujemy gapiostwo gospodarzy strzelając gola na 1:3.Ostatnie 15 minut to już przewaga Wierzbia którzy także nie wykorzystują dogodnych sytuacji, natomiast goście grają już tylko na kontrę.Do końca spotkania wynik się nie zmienia i zasłużenie wygrywamy to spotkanie.Ogromne brawa należą się tej 10-tce ponieważ zostawili na boisku mnóstwo sił i zdrowia.Takich zawodników się ceni. Bardzo zmartwiła nas sytuacja niektórych zawodników którzy od pewnego czasu przestali chodzić na mecze.Wygrana w tym spotkaniu sprawiła że zapewniamy sobie trzecią pozycję w tabeli.Za tydzień ostatnie spotkanie sezonu.Zagramy u siebie w sobotę Derby z Łagiewnikami Wielkimi a po meczu oficjalne zakończenie sezonu ale o tym jeszcze poinformujemy.
                       Dziękujemy kibicom za przybycie dziś na spotkanie i już zapraszamy na sobotę do Lisowic.