Autor:

Roonie10

Utworzono:

04.06.2018

Dzisiejszy mecz rozpoczynamy z opóźnieniem czekając na 10-tego zawodnika.Jak widać kolejny mecz gramy bez rezerwy a tym razem juz w 10-tkę.Pierwsza połowa to totalna dominacja naszych zawodników gdzie nie wykorzystujemy kilka dogodnych sytuacji w tym nie strzelamy gola przy pustej bramce.Do przerwy prowadzimy zasłużenie 1:0.Po zmianie stron to goście zaczęli dominować czego efektem jest szybkie wyrównanie.Późniejszy fragment meczu to nieliczne ataki naszych zawodników.W 59 minucie Dragon wykorzystuje nasz błąd i strzela gola na 1:2. Do końca spotkanie zarówno my jak i goście stwarzają sobie kilka dogodnych sytuacji jednak to Rusinowice wbijają nam ostateczny cios wygrywając to spotkanie 1:3.Z przebiegu spotkania grając jednego mniej nie byliśmy gorsi,jednak w drugiej połowie brakło nam kondycji.Od kilku kolejek wiemy że chcemy ten sezon w spokoju dograć do końca.Latem czeka nas mała "rewolucja" w klubie.Można by rzec że naszym celem na przyszły sezon będzie uzupełnienie kadry młodymi zawodnikami i zbudowanie drużyny na najbliższe lata,ale informacje o tym podamy latem.Do końca aktualnego sezonu pozostały dwa spotkania i miejmy nadzieję że pokażemy się w nich z jak najlepszej strony.                   Dziękujemy kibicom za przybycie na mecz !