Fotorelacja z dzisiejszego turnieju Orzeł Cup. Turniej odbył się dzięki współpracy z partnerem www.lasy.gov.pl

Fotorelacja z dzisiejszego turnieju Orzeł Cup.  Turniej odbył się dzięki współpracy z partnerem www.lasy.gov.pl

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejną edycję turnieju Orzeł Cup. W naszych zmaganiach dzięki współpracy z naszym partnerem Lasami Państwowymi (www.lasy.gov.pl) uczestniczyło aż 14 drużyn. Zespoły rywalizowały w trzech grupach. Z grupy A do ćwierćfinału awansowały drużyny: Meble Pielok, Biali i Glanc oraz Candy Team. Z grupy A awans wywalczyli: Orzeł Pawonków, Oldboys Zawadzkie, Młody Orzeł. Z grupy C do zmagań ćwierćfinałowych awansowali: Pędzące Atomówki oraz Mustang Lubockie. Z zmagań odpadły drużyny TS Tarnowiczanka, Green Boys Lubliniec, Coco Jambo Olszyna, Żwirex Hadra, Groove Street United, Fc Po Nalewce.

Pary w kształtowały się następująco:

Orzeł Pawonków - Mustang Lubockie

Meble Pielok - Młody Orzeł