Zostań Sponsorem
Zarząd Klubu Sportowego Orzeł Pawonków zwraca się z uprzejmą prośba do firm, przedsiębiorców i osób prywatnych o wspomożenie inicjatyw sportowych naszego klubu. Aktualnie specjalizujemy się w szkolenie dzieci i młodzieży na terenie Gminy Pawonków, Powiatu Lublinieckiego, Województwa Śląskiego. Organizujemy również inicjatywy ogólnopolskie w postaci turniejów i zawodów. Ubiegamy się również o Złotą Gwiazdkę PZPN w Systemie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jedyną taką szkółką z Powiatu Lublinieckiego. Niesie to za sobą szereg dodatkowych wydatków dlatego prosimy o pomoc...
Więcej informacji tel. 793176423
Klub Sportowy Orzeł Pawonków z powodu współfinansowania przez Urząd Gminy w Pawonkowie zakupił sprzęt sportowy dla zawodników oraz trenerów.