Football3 Fair Play

Fair Play Drużyna ORZEŁ PAWONKÓW rozpoczęła pierwsze zadanie grywalizacji - zajęcia metodą football3 z uczniami z klas II w Szkole Podstawowej w Pawonkowie.

W zajęciach wzięło w nich udział 4 chłopców i 4 dziewczynki (bardzo duża ilość uczniów zachorowała).

Ciekawi jesteśmy jak po kilku zajęciach dzieci oceniać będą #fairplay pawonkow #football3 #gramyfair #weplayfair #football3 #football4good #grywalizacja #globalgoals

Program rozpoczęliśmy dzięki wsparciu #FIO i Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego streetfootballworld za pomoc w organizacji zajęć dziękujemy Szkole Podstawowej w Pawonkowie, Orlik w Pawonkowie, KS Orzeł Pawonków.

Zajęcia prowadzi trener Mlynek Szymon.

Klub Sportowy Orzeł Pawonków w związku z współfinansowaniem przez Urząd Gminy w Pawonkowie zakupił ostatnio sprzęt sportowy dla zawodników i trenerów.