zamknij reklamę

Król Strzelców - #AKlasaLubliniec

Król Strzelców - #AKlasaLubliniec

Klasyfikacja Króla Strzelców Klasy A Lubliniec po 21 kolejkach:

23 - Arnold Imiołczyk (Unia Kalety)

18 - Damian Michna (Pokój Sadów)

17 - Mateusz Korzekwa (Liswarta Lisów)

16 - Damian Zuber (Sparta Tworóg)


15 - Piotr Matyja (Płomień Przystajń)

14 - Arkadiusz Serwatka (Pokój Sadów)

13 - Adrian Golec (Unia Kalety)

12 - Wojciech Małczak (Promień Glinica)
Dawid Greliński (Huragan Jezioro)
Dariusz Mizera (Mechanik Kochcice)
Marcin Chętkowski (Błękitni Herby)
Sławomir Góra (Liswarta Lisów)

11 - Mateusz Olszok (Liswarta Lisów)

10 - Daniel Janik (Orzeł Pawonków)
Jarosław Nahajowski (Promień Glinica)

9 - Bartłomiej Borszcz (Promień Glinica)
Kajetan Kmieć (Liswarta Lisów)
Kamil Wiechoczek (Sieraków Śląski)

8 - Jarosław Szymanek (Huragan Jezioro)
Mateusz Smyła (Orzeł Pawonków)
Patryk Mańka (Huragan Jezioro)
Rafał Dobrzyński (Ruch Kochanowice)

7 - Szymon (Mechanik Kochcice)
Kamil Kasperek (Ruch Kochanowice)
Mateusz Kinscher (Sieraków Śląski)

6 - Damian Kisielewski (Sieraków Śląski)
Kamil Josek (Liswarta Lisów))
Jakub Kałmuk (Błękitni Herby)
Mirosław Wróbel (Mechanik Kochcice)
Łukasz Kaczmarzyk (Huragan Jezioro)
Damian Kaczmarzyk (Sieraków Śląski)
Kamil Biernacki (Rybak Ciasna)

5 - Przemysław Ledwoń (Liswarta Lisów)
Kamil Baran (Sparta Tworóg)
Dawid Baron (Unia Kalety)
Marek Kosa (Ruch Kochanowice)
Paweł Labocha (Huragan Jezioro)
Łukasz Skubała (Mechanik Kochcice)
Michał Bambynek (Unia Kalety)
Dariusz Maksajda (Ruch Kochanowice)
Mateusz Strzoda (Promień Glinica)
Marcin Pyka (Liswarta Lisów)

4 - Kamil Pietrucha (Sieraków Śląski)
Jakub Kocyba (Mechanik Kochcice)
Rufin Rojek (Orzeł Pawonków/Mechanik Kochcice)
Mateusz Urbańczyk (Unia Kalety)
Szymon Kasprzak (Sparta Lubliniec)
Mateusz Nojman (Unia Kalety)
Jakub Sowa (Sparta Lubliniec)
Dawid Różalski (Unia Kalety)
Mateusz Brol (Promień Glinica)
Kevin Brzenska (Sieraków Śląski)
Daniel Nowak (Sparta Lubliniec)
Kacper Żelosko (Sparta Tworóg)
Mateusz Piśniak (Płomień Przystajń)

3 - Marek Jelonek (Orzeł Pawonków)
Eugeniusz Urbańczyk (Unia Kalety)
Paweł Bździon (Unia Kalety)
Dawid Mirosławski (Unia Kalety)
Grzegorz Knopik (Rybak Ciasna)
Michał Janik (Pokój Sadów)
Dawid Brol (Promień Glinica)
Rafał Płonka (Mechanik Kochcice)
Łukasz Drynda (Huragan Jezioro)
Mariusz Urbańczyk (Unia Kalety)
Bartosz Dąbek (Sparta Lubliniec)
Adam Gajderowicz (Ruch Kochanowice)
Przemysław Sadziak (Płomień Przystajń)
Paweł Borosz (Pokój Sadów)
Dawid Budzik (Sparta Lubliniec)
Mateusz Leszczyński (Mechanik)
Jacek Rubik (Błękitni Herby)
Robert Springwald (Ruch Kochanowice)
Daniel Nokielski (Sparta Tworóg)
Marcin Karkocha (Sparta Tworóg)
Mateusz Słodczyk (Unia Kalety)
Kewin Kaczmarzyk (Rybak Ciasna)
Krzysztof Duda (Płomień)
Adam Szczudło (Ruch)
Szymon Mlynek (Orzeł Pawonków)

2 - Adam Painta (Unia Kalety)
Patryk Krawczyk (Sparta Lubliniec)
Krystian Suchy (Sparta Lubliniec)
Michał Bartocha (Liswarta Lisów)
Paweł Zając (Liswarta Lisów)
Daniel Wójcik (Liswarta Lisów)
Amadeusz Habrajski (Huragan Jezioro)
Patryk Kaczmarzyk (Orzeł Pawonków)
Jakub Dudek (Orzeł Pawonków/Sparta Lubliniec)

Paweł Ogórek (Płomień Glinica)
Mateusz Cichoń (Pokój Sadów)
Daniel Zawada (Błękitni Herby)
Wojciech Pasieka (Błękitni Herby)
Piotr Pilarz (Błękitni Herby)
Andrzej Gliwa (Sparta Tworóg)
Marcin Wiechoczek (Sieraków Śląski)
Andrzej Matysek (Sparta Tworóg)
Piotr Białas (Liswarta Lisów)
Sebastian Starczewski (Unia Kalety)
Łukasz Fijałkowski (Huragan Jezioro)
Adam Popanda (Sparta Lubliniec)
Tomasz Wiśniewski (Promień Glinica)
Mateusz Pandzioch (Liswarta Lisów)
Maciek Cebula (Mechanik Kochanowice)
Joachim Poloczek (Rybak Ciasna)
Robert Klak (Tworóg)
Łukasz Pawełczyk (Mechanik)
Krystian Ptok (Promień)
Patryk Płonka (Promień)
Roland Płonka (Unia)
Łukasz Żydek (Błękitni)
Tomasz Hanszla (Ruch)
Adam Świercok (Rybak Ciasna)

1 - Robert Makles (Promień)
Kamil Brol (Promień)
Grzegorz Kazior (Mechanik)
Roger Ochman (Ruch)
Mariusz Puchalski (Ruch)
Jarosław Bryła (Ruch)
Mateusz Niedźwiedź (Ruch)
Krystian Wilk (Huragan)
Maciej Matyszczak (Huragan)
Dariusz Sojka (Lubliniec)
Sławomir Kucharczyk (Lubliniec)
Sebastian Luban (Lubliniec)
Szymon Kokot (Lubliniec)
Adam Deneko (Lubliniec)
Daniel Jenszczok (Rybak)
Dominik Peryga (Rybak)
Kamil Mainka (Rybak)
Dominik Pradelok (Rybak)
Krzysztof Nowak (Sieraków)
Kacper Marzec (Sieraków)
Sebastian Welzer (Sieraków)
Mateusz Kotala (Sieraków)
Szymon Cichoń (Pokój)
Grzegorz Szydło (Pokój)
Marcin Cieślik (Pokój)
Jacek Wójcik (Pokój)
Denis Pach (Pokój)
Jan Pipke (Tworóg)
Adam Zuber (Tworóg)
Werner Nawrocki (Tworóg)
Krzysztof Kamiński (Błękitni)
Dawid Paech (Błękitni)
Paweł Pluta (Błękitni)
Damian Byczek (Orzeł)
Mariusz Barakoński (Płomień)
Sergiusz Pytel (Płomień)
Bartosz Rokosa (Płomień)
Maciej Kierat (Płomień)
Paweł Rusok (Płomień)
Marcin Pilśniak (Płomień)
Tomasz Tryba (Huragan)
Krystian Wręczycki (Sieraków)
Dawid Szulc (Lubliniec)
Mikołaj Pradelok (Rybak)
Bartosz Pasieka (Błękitni)
Karol Greupner (Pokój)
Krzysztof Poloczek (Pokój)
Bartłomiej Gajda (Liswarta)
Martyn Swoboda (Pokój)
Bartosz Danielczok (Mechanik)
Grzegorz Maćkowiak (Lubliniec)
Damian Łętka (Tworóg)
Piotr Syrek (Huragan Jezioro)
Tomasz Rak (Mechanik)
Martin Brudny (Mechanik)
Patryk Tyliba (Orzeł Pawonków)
Sebastian Wręczycki (Płomień Przystajń)
Mateusz Rokosa (Pokój Sadów)
Paweł Cieślak (Błękitni Herby)
Bartłomiej Imach (Błękitni Herby)
Mateusz Jelonek (Huragan)
Sebastian Lucas (Tworóg)
Dominik Stąpor (Sparta Lubliniec)
Mariusz Brzęczek (Płomień Przystajń)
Oktawian Vieth (Rybak Ciasna)

SAMOBÓJCZE

1 - Rufin Rojek (Orzeł Pawonków)
Kacper Żelosko (Sparta Tworóg)
Michał Koziarski (Sieraków Śląski)
Piotr Syrek (Huragan Jezioro)
Krzysztof Dudek (Sparta Tworóg)
Dawid Gaździcki (Płomień Przystajń)
Sebastian Welzer (Sieraków Śląski)
Adam Świercok (Rybak Ciasna)
Krzysztof Nowak (Sieraków Śląski)
Oskar Kaczor (Huragan Jezioro)
Marek Szczepaniak (Płomień Przystajń)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości