Klasyfikacja Króla Strzelców Klasy B Lubliniec po 3 kolejkach:

Klasyfikacja Króla Strzelców Klasy B Lubliniec po 3 kolejkach:

Klasyfikacja Króla Strzelców Klasy B Lubliniec po 4 kolejkach:

9 - Daniel Janik (Orzeł Pawonków)

6 - Michał Wochnik (Płomień Borowe)
Paweł Janiczek (LKS Wierzbie)
Dawid Musik (Victoria Strzebiń)

5 - Łukasz Brzezina (Unia Lisowice)
Bartłomiej Szulc (Unia Lisowice)

4 - Arkadiusz Serwatka (Unia Lubecko)

3 – Nataniel Mandla (Promień Glinica)
Marek Jelonek (Orzeł Pawonków)
Paweł Jendrzejczyk (Dragon Rusinowice)
Przemysław Mandla (Dragon Rusinowice)
Michał Podyma (Unia Lisowice)
Mikołaj Pradelok (Rybak Ciasna)
Fabian Kroll (Orzeł Pawonków)
Kamil Wypych (Tajfun Harbułtowice)
Marcin Ulfik (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Mateusz Strzoda (Unia Lubecko)
Dawid Brol (Unia Lisowice)
Sebastian Brzezina (Unia Lisowice)

2 –Michał Kwit (LKS Wierzbie)
Joachim Śleziona (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Dawid Helisz (Victoria Strzebiń)
Bartosz Kaczmarzyk (Unia Lisowice)
Jakub Kowolik (Dragon Rusinowice)
Wojciech Krawczyk (Tajfun Harbułtowice)
Mateusz Smyła (Unia Lisowice)
Dawid Dyła (Płomień Borowe)
Dawid Hehnel (Tajfun Harbułtowice)
Dominik Peryga (Rybak Ciasna)
Karol Piskoń (Promień II Glinica)
Krystian Markowski (Rybak Ciasna)

1Jakub Swoboda (Orzeł Pawonków)
Łukasz Strzoda (Unia Lubecko)
Mariusz Franciszczok (Unia Lubecko)
Dawid Ptok (Zieloni Zborowskie)
Michał Knop (Płomień Borowe)
Dawid Rębielak (Płomień Borowe)
Grzegorz Małek (Unia Lisowice)
Sebastian Guzy (Unia Lubecko)
Kamil Biernacki (Rybak Ciasna)
Adam Świercok (Rybak Ciasna)
Kamil Gałeczka (LKS Wierzbie)
Bartosz Swoboda (Tajfun Harbułtowice)
Dawid Wojtas (Zieloni Zborowskie)
Patryk Płonka (Victoria Strzebiń)
Jarosław Koszal (Płomień Borowe)
Marek Ulfik (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Marek Jaroń (Tajfun Harbułtowice)
Mariusz Klimek (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Adrian Richter (Victoria Strzebiń)
Bartosz Masłoń (Victoria Strzebiń)
Mateusz Wróbel (Płomień Borowe)
Martin Saflik (Zieloni Zborowskie)
Mateusz Kubosz (Zieloni Zborowskie)
Paweł Stroba (Zieloni Zborowskie)
Tomasz Sobalski (Unia Lisowice)
Artur Mroczek (LKS Wierzbie)
Dawid Czudaj (Promień II Glinica)
Patryk Kaczmarzyk (Orzeł Pawonków)
Rafał Joszko (Dragon Rusinowice)
Daniel Gansiniec (Dragon Rusinowice)
Mikołaj Kuberski (Orzeł Pawonków)
Kacper Tarka (Rybak Ciasna)
Mateusz Brol (Promień II Glinica)

Błażej Mroczek (Płomień Łagiewniki Wielkie)
Rafał Masoń (Dragon Rusinowice)
Tomasz Kryś (Promień II Glinica)
Jarosław Wróbel (Victoria Strzebiń)
Mateusz Cioch (Orzeł Pawonków)
Szymon Wysocki (Tajfun Harbułtowice)
Jakub Chyra (Płomień Borowe)
Sebastian Mroczek (LKS Wierzbie)
Marcin Krzywoń (LKS Wierzbie)
Marek Koza (Unia Lubecko)
Marcin Makles (Promień II Glinica)

Bramki Samobójcze:
Tomasz Strach (Unia Lubecko)
Grzegorz Stefaniak (Tajfun Harbułtowice)

Brak strzelców bramek z meczów 1 kolejki: Płomień Łagienwiki Wielkie vs. Rybak Ciasna i Tajfun Harbułtowice vs. Promień II Glinica

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości