Autor:

Roonie10

Utworzono:

08.04.2019

W dzisiejszym meczu pewnie pokonujemy Płomień Borowe 5:1.Pierwsze minuty to nasze akcje nie kończone strzałami.W ok 13 minucie po ładnej akcji obejmujemy prowadzenie.Radość nasza nie trwa długo bo już po 2 minutach goście wykorzystują rzut karny.W dalszej części meczu to Borowe przeważało nad nami kilkukrotnie zagrażając naszej bramce.w ok 30 minucie po kontrataku obejmujemy prowadzenie.Od tego czasu to my przeważamy zdobywając gola do szatni w 44 minucie.Po zmianie stron szybko przejmujemy inicjatywę przeprowadzając kilka ładnych akcji.W 60 minucie zdobywamy kolejnego gola po właściwie dwóch podaniach.Dalsza część meczu to gra głównie w środku boiska z nielicznymi akcjami z obu stron.Ostatnie minuty to nasza przewaga czego efektem jest gol na 5:1 w ostatniej akcji meczu.Dzięki innym wynikom w tabeli mamy 4 pkt przewagi nad drugim Orłem a 6 pkt nad trzecim Tajfunem który ma mecz do przodu.Dziękujemy kibicom za liczną obecność na dzisiejszym meczu !